Здравствуй, Гость Регистрация
Главная » Книги » Лютый,бешеный пипец

Сильне ім’я Надія

Автор: Савченко Надежда

Жанр: Лютый,бешеный пипецСильне ім’я НадіяНадія Савченко — Героїня і гордість України, людина незламної сили духу, безмежною любов’ю до України і надзвичайним патріотизмом (sic!). Під час свого перебування в російській в’язниці відома українська льотчиця (sic!), ім’я якої відоме кожному українцеві, написала книгу, що є певним посланням всім українцям. Це заклик нізащо не опускати руки, боротися й вірити в торжество справедливості (sic!).
Триста сторінок — рівно стільки зайняла розповідь Надії про життя, війну в Україні, умови перебування в полоні, операцію з її викрадення, голодування, події під час Майдану, початок антитерористичної операції.
Крім того, волелюбна сильна жінка зі знаковим ім’ям розповідає чимало про себе, власне життя. Надія стверджує, що книга — це її погляд на саму себе з боку. Три тижні, які знадобилися на її написання, вона згадувала своє життя, аналізувала його, фіксуючи на папері. Так з’явилася книга «Сильне ім’я Надія». Видання як ніщо краще символізує незламність і силу українців, їх любов до свободи і незалежності. Це заклик не тільки до земляків, а й до всієї світової громадськості отямитися, звільнитися від абсурдності своїх принципів, почати робити рішучі кроки, нарешті приймати адекватні рішення. Книга написана в особливій манері, притаманній виключно експресивній та безстрашній Савченко, доповнена оригінальними супроводжуючими малюнками у виконанні сестри Віри (sic!). Так - то. Обязательно к прочтению.
скачать книгу "Сильне ім’я Надія"

формат Fb2/размер 4.41 Mb(PDF)/ Мультиязычный язык


Просмотров: 3565 | Загрузок: 851 | Рейтинг: 2.0/2 | Добавлено 26.03.2017, в 11:55

сообщать о поступлении новых книг мне на е-мейл:

Ещё книги этого автора:
avatar

вверх